Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A búvárkodás veszélyes nő...

A búvárkodás veszélyes nő számára? Egyáltalán vannak női búvárok?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, nagyon szeretem és izgat ez a búvárkodás téma pár éve, mindig szerettem a vízi élővilágról nézni filmeket, mindig belegondoltam milyen jó érzés lehet pl. egy partközeli vízben búvárkodni stb. engem ez nagyon érdekel! Szerintetek? :)
2015. dec. 21. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
A feleségem is az. Mindik búvárkodik a zsebeimben.
2015. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Rengeteg női búvár van, s sok hivatásos búvár.
2015. dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok és búvár. Tanfolyamra 14 éves kortól mehetsz. Vannak gyerektanfolyamok is, de inkább várd ki azt az 1 évet, a gyerektanfolyam szinte semmire sem jó.

Aztán beszéld meg a szüleiddel, a búvárkodás igen drága sport, drágább, mint a síelés pl.

2015. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne veszélyes? A nőnek is ugyanúgy van 2 keze és 2 lába, mint a férfinak.
2015. dec. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 12 éves se voltam még, amikor Junior Open Water vizsgát csináltam egy egyesületnél, aminek most inkább nem írom le a nevét. Megmondom őszintén, az oktatás nem sokat ért, kettő gyakorlati óra volt, és nulla elméleti. Adtak egy tankönyvet, hogy tanuld meg, aztán írásbeli vizsga. A lényeget azért megtanultam, és mivel a baráti társaságunk az első magyar búvárok tagjaiból áll, és ahova merülni járunk, ismerjük a Dive Mastert, aki rendesen megtanított mindent, és azóta minden nyáron búvárkodok.

Mindenesetre én csak ajánlani tudom a búvárkodást, egyszerűen fantasztikus dolog felfedezni a tengert!!

És nők és férfiak között semmi különbség sincs, rengeteg női búvárt ismerek;)

Ha van kérdésed írj nekem nyugodtan!

2016. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!