Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen picker, feeder botot...

Milyen picker, feeder botot ajanlatok?

Figyelt kérdés
Milyen picker vagy light feeder botot ajanlatok 15.000forintig?
2015. dec. 27. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:

A kérdésből kivéve gondolom,hogy első bot lenne.

Arra ne adj ki 15e ft-ot,a legolcsóbb is megteszi első botnak!

Én a mai napig használom a 7 éves akkor 5800 ft körüli Goldstar Pluto feeder botomat.

Én a helyedben (rem. nem baj,h tegezlek) kettő olcsóbb botot vennék 15-ből,mint 1 light-ot.

Egy lightot és egy nagyobbat.

NEVIS MAGNUM BLACK FEEDER 3,6 M 6e ft max 80g. Az ilyennel élmény a 2,5 kilós pontyot fárasztani,lágy spiccel pickerbot lényegében.

2015. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kimaradt : NEVIS MAGNUM RIVER FEEDER 3,9 M - 8e ft max 150g Heavy bot,ha úgy gondolnád továbbmennél.
2015. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Manta smart picker
2015. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Daiwa capd feeder 10'0"
2015. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ha első botnak szart veszel, akár kedvedet is szegheti a peca.

Én vettem elsőre 2 fenekező botot orsóval 12-ért, 2 hét után megutáltam a botokat, érzéketlenek stb...

Utána vettem 12900-ért egy nevis altiva carp feeder 150 g-osat, 1 évig használtam, nekem nagyon bejött a bot, de jövő szezonra már egy Manta smart pickerrel üldözöm majd a halakat, mert a nevis nekem túl merev bot volt, csak a nagy halaknál volt kihívás a fárasztás.

Nézegetem méág a daiwa kínálatát is, ott is van egy nagyon jó bot, most épp akciósan, 14 éls fél ezerért, lehet lecsapok rá én is.

Pár link


[link]


[link]



Görbüljön!!

2015. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Facebook-on van egy csoport, Method feederezők klubja, tele segítőkész emberekkel, ők tudnak tanácsot adni :)
2015. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát a fenekező meg feeder között nincs más csak különbség ,egy acélrúgra is tehetnék orsót és gyűrűket,kb az a fenekező bot is ,merev bot,tényleg unalmas.

Viszont feederbe az ilyen kis olcsóbb is jó tud lenni,mai napig imádom az anno 6e ft alatti goldstar pluto botomat.

2015. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mar 2eve feeder botot hasznalok, csak gondoltam veszek egy erzekenyebbet is
2015. dec. 28. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!