Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszás késő elkezdeni 16...

Úszás késő elkezdeni 16 -évesen (versenyszerűen)?

Figyelt kérdés
Kb 10 éves korom óta tudok úszni (magamtól tanultam úszni)és sajnos elhanyagoltam az úszást...sulyzóztam,futottam,fociztam..Mindenben jó voltam de nem elég jó ahoz hogy nagyobb versenyeket nyerjek és most arra gondoltam elkezdenék versenyszerűen úszni... A a mellúszásban nem vagyok különlegesen jó de a gyorszúsás az nagyon jol megy..Szerintetek nemkéső elkezdeni versenyszerűen úszni?Persze gondolom olimpiai versenyt már nem nyerhetek akármennyit edzek..De azért még lehet belőlem jó úszó nem?

#Úszás versenyszerűen
2016. jan. 9. 20:35
 1/5 anonim válasza:
80%
Hosszú Katinka is 13 évesen kezdte. Soha nem késő szerintem
2016. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Amugy #1-es vagyok.

15 évesen tanultam meg úszni :D

2016. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez a kérdés most elszomorított,mert nekem talán lett volna esélyem kijutni nagyobb versenyekre,mert 14éves koromig mindent nyertem,vagy dobogós voltam,aztán abba kellett hagynom,és nem is igazán bántam. De mostmár nagyon fáj a szívem,mert legalább ebben jó voltam . :(

Vágj bele,soha ne mondd,hogy soha :)

2016. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem probald meg , semmit nem veszitesz vele.
2016. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem akarlak elszomorítani de tizenhat évesen elkezdeni versenyszerűen úszni .. Attól függ hogy hogy versenyszerűen ? Amatőr ? Aki nem igazolt versenyző de jár versenyekre ? Vagy a profi igazolt versenyző ? Mert ehhez mar késő
2016. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!