Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Emberek! A pickerbottal jó...

Pekmartin kérdése:

Emberek! A pickerbottal jó ötlet ez?

Figyelt kérdés
Van egy 20 gramm dobósúlyu picker botom és a legkissebb kosaram is 20 gramm ha megtölteném akkor szerintem leszakadna/eltörné a bot spiccét. Ezért ha egy 20 g-s ólmot felteszek az anti-tagle csőre és csúzlival pár gombócot odalövök majd arra a végszereléket az beválhat?Zsinorklipszes variációkat inkább ne . A válaszokat köszönöm!!

#horgászat #dobósúly #csúzli #etetőanyag #anti tagle cső #picker bot
2016. jan. 31. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor az elméleted szerint, egy 30 grammos hal, már ropira törné a botod?
2016. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a dobósúly nem a max halhoz van,hanem a lendítés közbeni kalibráció miatt,mert adott pontot 30g is a lendítésnél több kilót is eléri.

Vannak olyan spirál kosarak amiken nincs ólom súly,ruházz be egy olyanra ( [link] )

Vagy vannak tipikus szerelékek amik végólmosak.

Pickerbottal (főleg 20g körüli dobósúllyal) nincs 50-70 méteres dobás ,max 20-30m ,ahova könnyedén becsúzlizható 1-1 gombóc.

2016. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
éni gondoltam arra hogy nem törik el a bot de a 20-grammos etetkosár töltve dobás közben eltörné a botspiccet...... a második válaszolónak köszönöm :)
2016. jan. 31. 19:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél kisebb kosarat, amúgy betudod lőni az etetoanyagot is akár, de adok egy tippet. Vegyél műanyag henger alakú etetokosarat,ami lyukacsos, és könnyű, abba csontit raksz és még is van ami oda csalogatja a halat. A másik ötlet etetokosar helyet radobsz, egy 10 grammos olomgolyot, kiviszel egy fölös botot, arra lehet venni etetoraketat, picit,nagyot ami bír a bot, és azzal tudsz etetni etetoanyagot, és kukoricát, pelletet is egyszerű bejutattni a szerelekre.
2016. febr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi ez bevált xD

sikerült két 5 és 3 1 kgs pontyot plussz kb 40 törpét fogni 3 óra alatt

köszi :D

a könnyű etetőkosaras jó ötlet

2016. febr. 1. 14:27
 6/7 anonim válasza:
Ha közelre horgászol akkor nyugodtan használhatsz nagyobb kosarakat is,nem fog eltörni se a spicc,se a bot.Érzéssel kell eldobni.Én is dobtam már nagyobb súllyal,mint amekkorát a botra írtak,viszont nem horgásztam olyan messzire.
2016. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi kipróbáltam és ment :D
2016. febr. 29. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!