Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kinek mi a véleménye a trabucc...

Kinek mi a véleménye a trabucco márkáról?

Figyelt kérdés

Zsinórjairól az olvastam, hogy a feltüntetettnél vastagabb, ezért tudja azt a terhelést ami rá van írva.

Egyébként pedig ezt az orsót néztem ki:HYRONCAST SW-SURF, esetleg ismeri valaki?



2016. febr. 28. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A Trabucco anno a versenyhorgászoknak forgalmaztak cuccokat,

de aztán szélesítették a kört, és a tengeri valamint az úgymond hétköznapi pecások is találnak felszerelést.

A zsinóroknál a többi gyártó is trükköz, föleg a feltüntetett szakítóerövel, mivel a legtöbb horgász ezt az értéket veszi alapul mikor zsinórt választ. Tudtommal a Trabucco nem gyárt orsót,szerzödéses alapon szállít neki

talán a Ryobi, és aztán felcimkézi.

2016. febr. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Trabucco S-Force Match Sinking zsinór használok már régóta és teljesen meg vagyok vele elégedve. Valóban vastagabb mint a feltüntetett, kb. 0,02 mm az eltérés (digitális tolómérővel mérve), de pontos értéket eddig még csak a Cralusso zsinórjainál mértem. A lényeg, hogy jó a csomótűrése, erős, de mégis kellően lágy és ami a legfontosabb, nagyon jól bírja az agresszív vizeket meg a napsütést.
2016. márc. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Valóban mindenki a szakítót nézi, de sok minden más is számít. Az lenne jó, ha a zsinórok többi paramétere is fel lenne tüntetve nem csak a méret és a szakítója, így sokkal könnyebben lehetne választani.

Ezért sajnos mások tapasztalatára tud az ember támaszkodni, vagy marad a kísérletezgetés.

Gondoltam már rá, hogy veszek néhány gyártó zsinórjából és exakt módon több szempontból megmérettetem őket egymással szembe, és egy táblázat alapján össze lehetne hasonlítani.

2016. márc. 1. 18:53
 4/4 pekmartin ***** válasza:

nekem van egy trabbucco feeder damillal felszerelt pickerem (0,20) és még maradt damil így nem dobtam ki

ezek a paraméterek:

-szakító:írt 5,5 mért 4,98

nyúlás:20% mért 18%

kopás állás:átlagos

csomótűrés: egy felszerelt pickerrel nem tudtam csomónál szakítani :vagy az elke adja meg magát vagy rossz csomót kötsz

nekem bejön szerintem az ár-érték arányban megfelelő+

2016. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!