Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan pergessek itt csukára?

Pekmartin kérdése:

Hogyan pergessek itt csukára?

Figyelt kérdés

A tó aholt horgászok sajnos nem ad lehetőséget a nádfal megbontására, mert sajnos az egész tavat nádas veszi körül és ahol van beálló oda a csuka nem áll be mert sokan kocsival mennek a helyükre.a tó tulsó oldalán nagyon sok nagy csuka van azt próbálnám meghorgászni de odáig aligha tudok eldobni

a nádas télen nem tűnik el szóval a mederben nincsenek

mit csináljak?

milyen csalival és hogy horgásszam meg ezeket a helyeket?

(bocs a fogalmazásért csak siettem, a tó amúgy a nagy zöldmalmi tó egyik kissebb tava az út mellet kisbéren)



2016. márc. 12. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Csónak,vagy kishal. Ha úszóssal nem is ,fenéken lehet megdobod a távot.
2016. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
légyszi küldjetek még választ mert én pergetésre gondoltam..
2016. márc. 12. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
nehezebb villantó?
2016. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

lehet hogy megpróbálom

de 100 métert nem dobok

2016. márc. 13. 08:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok profi pergető, de a csónakot javasolnám. Esetleg ha van etetőhajód, akkor rárakod a műcsalit, kinyitod a felkapókart, bevezeted a vízbe, ott kiborítod, aztán elkezded tekerni. Bár így nem tudom mennyire lehet tartani a kontaktust a csalival. Plusz nem árt egy segítő, aki irányítja a hajót.
2016. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben, nem pergetessel oldanam meg, veszel buvaruszot arra, egy nagyobb ólom, csalinak elohal, talán a karasz kibirja a nagyobb dobasokat. Szerintem ez az egy módszer lehet, amivel eredményesen megtudod horgászni.
2016. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a nagy csukakat látod vizfelszin közelében is, akkor meg meglehet oldani, csukazo stupekkel, 2 bontot bevontatassal, így a halat megkimeled, a nagy erejű becsapodasoktol.

[link]

Ilyenre gondolok. A 2botos stupek bevontatasrol, pedig videót is találsz ha nem ismerned, ha a stupekre messzebre teszed a zsinór, és raksz rá egy gombolmot, úgy hogy még ne húzza le, csak a horgot a hallal együtt, akkor mélyebben is megoldhato a hal uszkalasa, bár így van esély arra hogy felcsavarodik,ezért olyan stupeket keress, aminek az oldalsó csove hosszabb, de ezt házilag is megtudod oldani.

2016. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi ismerem a stupekot ez jó ötlet
2016. márc. 14. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!