Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Miért van ez? Hiszen annyiszor...

Pekmartin kérdése:

Miért van ez? Hiszen annyiszor próbáltam de még sose ment? (bocsi a fogalmazásért)

Figyelt kérdés

Nem tudom ki látta a Predator tv-törpeharcsás részét de én rengetegszer próbáltam pergetni rá mert a vizben ahol horgászok irgalmatlanul elszaporodott és más rablóhal aligha van. sajnos egyet se sikerült még fognom.mit csináljak hogy sikerüljön? (most kezdtem pergetni, úszóval 15 perc alatt 30 + ot lehet fogni annyi van)

a válaszokat előre is köszönöm (sügér sincs a vízben)



2016. márc. 14. 11:13
 1/4 anonim válasza:

Bocs ! Csak a hely érdekelne ahol ennyi törpét leet fogni !

Asszem tennék 1 próbát :D

2016. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdésed címét olvasva azt hittem, úszással kapcsolatos. Csak mikor rá kattintottam, akkor derült ki, hogy nem. Nem jó ez így. (Nem Te tehetsz róla.)
2016. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gomzoli ***** válasza:
Próbálkozz drop-shot módszerrel, és ehető csalival. Ez így még belefér a pergetés kereteibe. Gumi vagy fém csalival szerintem az esély csekély, a törpe nem az a tipikus 'rabló' rabló, hanem 'gyűjtögető' és főleg illatra, ízre indul be. Én is láttam videót, amiben a kárászokat fogják twisterrel, de mind tudjuk, hogy ez ritka, szokatlan esemény, valami körülmények hatására, de ettől még az év másik 350 napján egyetlen darabot sem fognának ugyanott.
2016. márc. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2016. márc. 20. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!