Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lehet kapni a horgászboltokban...

Lehet kapni a horgászboltokban "ajándékutalványt"?

Figyelt kérdés
Bocsánat a hülye kérdésért, teljesen távol áll tőlem a téma. Apukám nagyon régóta szeretne horgászni, csak sajnálja a felszerelésre a pénzt, így szeretném meglepni egy felszereléssel, csak mivel nem értek hozzá, fogalmam sincs, hogy mit is kéne vennem. Ezért gondoltam arra, hogy vennék egy ilyen utalványt, és aztán azt venne belőle, amit jónak lát... Létezik ilyen?
2016. márc. 19. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen a nagyobb horgászboltok, horgász áruházak szoktak

utalványt tartani, érdeklödni kell biztos hogy lesz

megfelelö valahol!

2016. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. márc. 19. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:

" nagyon régóta szeretne horgászni, csak sajnálja a felszerelésre a pénzt" - ebből arra következtetek, hogy horgászengedélye sincs.

Arra biztosan nem fogja sajnálni a pénzt?


A kérdésedre a válasz az, hogy igen, a horgászboltokban lehet kapni vásárlási utalványt, de azokat csak abban az üzletben lehet beváltani, ahol vásároltad (kivéve az országos hálózattal rendelkező cégek utalványai), de azzal is kalkulálj, hogy valóban belekezd-e a horgászatba apukád, vagy továbbra is sajnálja a pénzt.

A horgászat költséges hobbi, a szükséges papírok (engedély) több tízezer forintba kerülnek, a felszereléseknél pedig a csillagos ég a határ, csupán apróságokra irdatlan összeget is el lehet költeni (ilyen-olyan horog, súlyok, úszók, zsinórok, szákok, stb)

2016. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nincs engedélye sem, de azt is én tervezem fizetni, meg az összes egyéb dolgot, ami a "kezdőcsomaghoz" hozzátartozik. Tudom, hogy nem lesz olcsó mulatság.
2016. márc. 29. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!