Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » . Sziasztok! Elsősorban...

. Sziasztok! Elsősorban Szinkronúszók! Szerintetek el tudnék kezdeni újra sportolni?

Figyelt kérdés
14 éves leszek májusban. 4 éves korom óta sportolok. 3 évig RSG-ztem. 3 évig szinkronúsztam. 1 évet nem sportoltam és idén lesz 3 éve, hogy elkezdtem kézilabdázni. A kézilabda eléggé nőietlen sport és nagyon hiányzik a szinkronúszás. Szerintetek mi kell ahhoz, hogy vissza tudjak menni szinkronúszni? Ilyenekre gondolok, hogy spárga, x ideig levegő nélkül maradni, hány kört ússzak uszodában. Szerintetek képes lennék beilleszkedni és legalább olyan szintet elérni, mint a kortársaim. Melyik egyesületet ajánljátok? Amúgy nem emlékszem semmire sem a szinkronúszásból. Úszni kiválóan tudok, még tudom a bicskát, a fél ill. balettlábat meg a flamingót még is csak fel tudtam idézni. Egyszerűen nagyon hiányzik. Szerintetek van esélyem?

2016. márc. 25. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiányzik, ennyire szereted, az nagyon jó jel, mert nem muszájból csinálod. Pont ez a munka és a sport lényege is, ami sajnos sokaknál nem működik, hogy szívből csinálja az ember. Mindenképpen érdemes folytatnod! Legegyszerűbb lenne oda visszamenned, ahol korábban tanultad és megkérdezni, mit tudnának kezdeni veled.
2016. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hát, ha nagyon-nagyon tehetséges vagy talán versenyezni is elkezdhetsz újra. Viszont 14 évesen nagyon nehéz visszarázódni. Nálunk van egy lány, aki így került vissza, és a rekreációs csapatnál maradt, mert már nem tudott beilleszkedni újra. A vertikális helyzeteket ill. egyebeket 2 intenzív év kell újra megtanulni, ès márisjunior korosztályú leszel. Ez sajnos nem így megy, de egy próbát megér! Ha pesti vagy: honvéd, bvsc, alfa
2016. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akar amatorbe is versebyezhetsz meg eredményesen. Finaba pedig mész megmutatod magad es magadhoz képest fejlidsz majd. Kezdd el nincs veszteni valós, foleg ha szereted es hianyzik. Az edzéseken mindent elmondanak es arrol szol az edzés hogy a legjobb formadba hoznak.
2016. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!