Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Budapesten hol éri meg elkezde...

Budapesten hol éri meg elkezdeni kajakozni melyik csapatnál?

Figyelt kérdés

#Budapest #kajakozni
2016. máj. 12. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én voltam a margit szigeten az építőknél asszem máté bácsi volt az edző. Nem volt rossz. Van újpesten is a meder utcánál csak ott vigyézni kell a BKV hajók elütnek :D
2016. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem az UTE-ban. Kedves az edző és szigorú is. Ha már jobban megy fogsz menni egy öbölbe és egy kis ágba is. Hidd el, én is oda járok és én nagyon élvezem. Nem túl sok hajó közlekedik ott.
2016. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az UTE-én gondolkodok meg a Margitszigeten levőn.


Csak az a gond hogy nekem, az UTE több mint másfél órára van.

Margitsziget meg Kb. 40 percre.


Szóval lehet elkezdem a Margitszigeten és majd átmegyek az újpestibe.


Az MTk-ról mi a véleményetek?

2016. máj. 15. 14:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Az MTK mellett van közvetlenül a KSI, akkor már inkább azt választanám :) minden korcsoportban ott vannak a legjobbak között. Gyomaendrődön is van telepük, ezért még nagyobb a választék a csapathajók szempontjából. A húgomnál (aki 12 éves) most a Diákolimpián (ahol mindenki egyesben indult) rajta és még egy lányon kívül az első hatban csak KSI-sek voltak...:)
2016. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!