Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen bojlit szeretnek...

Milyen bojlit szeretnek biztosra a pontyok? (ízesítésre gondolok) Esetleg bojli helyett kutyatáp?

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Kutyatáp nemrossz csali,de egy jó bojli mindig jobb lesz ,de durvára törve a kutyatáp mehet etetőbe akár.

Bojli,és pellet között különbség kb nincs...Csak lényegében a bojli "főzött" átlag tojásos ,míg a pellet egy formába van nyomva és max szilárdítva...

De nem jobb a bojli mint a pellet ,max adott körülmények között...

Én inkább "pelletes" vagyok...,de a haldorado érdekes reklámokat mutatott be így vettem bojlijukból,de csak a dobozos bojlijukból 3e ft volt,de fogós volt ("Haldorado Carp Boilie - Green Pepper" ) ...,illetve kb 5 hónapja a 4 féle ízűből mert az még gazdaságosnak mondható akár... a quatro pop up 14es az se rossz,de tudnod kell ha bojlizol akkor a pénztárcát nyitni kell,mert a minőségi az átlag 3e ft egy 70-100 g-os tégely amiből (pl) 18as méretnél kb 20-30 szem van...

ezért is szeretem a pelletet ,kb 4x annyi is benne van ,de olcsóbb és ugyanolyan fogós

2016. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, amit biztosan szeretnek.

Ami egy vízen, egy adott időben bevált, nem törvényszerű, hogy ugyanott máskor is hasonló eredménnyel hozza a halat, vagy egy másik vízen nem egy másik bojli lesz a jobb.

Sőt, vannak olyan helyek, ahol a halak körbe röhögik a bojlidat, bár valószínűleg te nem olyan vadvizekre készülsz.

A kutyatápok többsége vízben lebeg, gyorsan oldódik, eredményesen ott lehet csalinak használni, ahol néhány perc elég a bedobástól a kapásig.

2016. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most,hogy kezdenek szépen 20 fok fölé melegedni melegedni a vizek, én a fűszeres bojlikat ajánlanám, pl a chilis intenzív szagú bojlik ilyenkor szerintem jobbak, mint az édesek. De úgye víztől függ, ahol sosem csaliznak/etetnek bojlival, nem biztos, hogy bevalik. Én a helyedben bemennek horgaszboltba, olcsón vennék többféle ízű kimért bojlit, mindegyikből pár darabot, és probalgatnam melyikkel vagyok eredmenyes.
2016. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!