Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nevis Red Star Feeder 70ről...

Nevis Red Star Feeder 70ről vélemények?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről az orsóról? Ki használt ilyet?

2016. jún. 3. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsöre is általánosságba a Nevis orsókról nincs jó

véleményem, mind anyaga, mind összeszerelése, ebbe

az alsó áras kategóriába gyengécske. Ennek a Red Star

feeder 70 es orsónak az alapját a Nevis Endura carp orsó adja, ami 70 és 80 as méretbe volt kapható, és kritikán aluli minöségü, minden második horgász rövid használat után már gondokkal szembesült föleg alkatrész törések miatt. Az én kezembe is volt jó pár ilyen orsó ez saját tapasztalat, nem szóbeszéd! Azt javasolom válassz más gyártótól inkább ebbe az árba vannak azért jobb minöségü orsók is !

2016. jún. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bánrévi Attila válasza:

Nézd meg esetleg a Nevis gotama feedert 6000-es méretben csak egy picit drágább de egy jó orsó. Én ilyet használok és megvagyok elégedve vele.

Ne a márkát nézd, vegyél kézbe több fajtát olyan árkategóriába amennyi pénzed van és érezni fogod.

Nekem volt már a kezembe 40ezres shimano match orsó azt úgy lötyögött majd leeset a dob.

2016. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ajánlok én is egy jól bevált nagyon sok horgász által

használt univerzális Okuma orsót, ami most akciósan kapható.

Feeder vagy hagyományos fenekezés vagy bojlizás mindegyik

modszerhez megfelel 50-es 60-as méretbe igen jó áron!


[link]

2016. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!