Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kalóz. Volna itt ( o. k!...

Kalóz. Volna itt ( o. k! Tudom, hogy kb. mint tűt a szénakazalban . De próba szerencse. Legyünk optimisták )?

Figyelt kérdés

tehát volna itt egy olyan 50 év körüli férfinép aki országunk bármelyik vizén hajlandó lenne minimum egy órát rászánni arra, hogy elmagyarázza, elmagyaráz dolgokat?


Nem! Nem divatból érdekel, nem hirtelen felindulásból hanem maximálisan komolyan.

Ugy érzem jobb lenne valakivel normálisan átbeszélni, akár tapasztalni mint beesni egy tanfolyamra!

És hangsúlyosan ismétlem : nem divatból!

Sportból, szenvedélyből, szerényen.


Lehet laser is vagy egyéb.....valahol csak el kell kezdeni!

(nem tini vagyok, normális nő )



2016. jún. 8. 19:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébiránt a túravitorlázás érdekel, hosszú távon. ( nem hivalkodásból, vízimádat stb )
2016. jún. 8. 20:02
 2/3 anonim válasza:

Ebihal kikötő ...Ebihal büfé...


jön a kapitány és irány a túlpart...némi faggatózással :)


Jó fejek...Mindent megtudhatsz ...!! Vagy ott vagy a túlparton..

2016. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van tapsztalatom jollékkal és kisebb-nagyobb túravitorlásokkal is. Nem versenyeztem sosem, csak hobbiként jött. Ha érdekel, szívesen válaszolok, amire tudok.

[link]

[link]

2016. jún. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!