Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Wakeboardozáskor a boardshort...

Wakeboardozáskor a boardshort alú szokatatok boxer húzni?

Figyelt kérdés
Náyron ki akaorm próbálni a wakeboardot, és úgy láttam, hogy a boardshortokban nincs olyan "háló" mint a fürdőnadrágokban. Viszont vannak olyan boxerek, amik direkt gyorsan száradó anyagból vannak (pl. freegun), ilyet érdemes húzni a boardshort alá vagy hüyleség?
2016. jún. 17. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hülyeség. Én mindig szoktam felvenni meg mindenki akit ismerek és csinálja ezt a sportot vesz fel.
2016. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

en mindig huzok boxert is es egy feszes alaoltozot is, mert ha ugrasz, a tokeid leszakadnak egy magasabb ugrasnal.

sot, nyaron altalaban egy 3/4-es vekony neot is fel szoktam venni, mert az meg jobban helyen tartja oket + esesnel sokat tompit.

2022. dec. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!