Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Túrista állami horgászjegy,...

Túrista állami horgászjegy, így jobban megéri?

Figyelt kérdés
Üdv! Az évben csak 3 hónapot horgászom(nyáron) és láttam a neten egy olyan lehetőséget, hogy lehet váltani túrista engedélyt ami csak 3 hónapra szól és nem kell hozzá horgászvizsgát tenni ( csak online egy egyszerűt ).A túrista államjegy csak 2000Ft, míg az állami ~8500 ft (+ a területi engedély mind a kettőhöz). Szerintetek ezt meglehet csinálni?

2016. jún. 20. 23:00
 1/5 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, tehát már kéne tennem vizsgát és ifjúsági jegyet kellene váltanom
2016. jún. 20. 23:02
 2/5 anonim ***** válasza:
A turista jegy valóban olcsó, de a vele kiváltható napi-heti stb.. jegy sok helyen a többszörösébe kerül mint a normál állami jegyet váltó, MOHOSZ egyesületi tagdíjat fizető pecásoknak. Ez mellett sok korlátozás is van benne. Ettől függetlenül nézz utána az áraknak és ha jobban jössz ki vele, akkor hajrá! A horgászvizsgától meg nem kell rinyálni! Egy kicsit készülni kell belőle és már menni is fog. Ráadásul egy életre szól.
2016. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tartom valószínűnek, hogy jobban járnál vele. Piacgazdaság van ugyanis, és senki sem fogja az irgalmas szamaritánus szerepét magára vállalni. Amennyit lehet, lehúznak az embertől, főleg, ha hobbiról van szó. Mindazonáltal valóban nézz utána, és megkérlek, itt is jelezd, ha megtudtál valamit.
2016. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én a Balatonon szeretnék horgászni és egy kicsit utánna olvastam és tényleg borsos ára van. A napijegy 2000ft, a 10 napos pedig 6000ft, viszont én kb 1.5 hónapot töltök a balatonon így valószínüleg maradok a hagyományos módszernél.
2016. jún. 22. 00:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Te mázlista, másfél hónapig a Balatonon dekkoltál? Remélem kifogtál pár órisangolnát is.
2017. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!