Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Budapest közelében hol van...

Budapest közelében hol van olyan horgásztó, ahol ENGEDÉLY NÉLKÜL lehet pecázni? Esteleg árakat, honlapot, megközelíthetőséget, stb?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenhová kell engedély. Nálunk egy városhoz 4 tó tartozik a területi engedély 19 ezer forint/év, plusz ha maszekra akarsz menni az 2500-6000/12 óra.
2010. ápr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, bár az első....

Nem kell mindenhova engedély, pont erről szól a dolog. Légy tisztában a szabályokkal, tartsd be őket, aztán uzsgyi

2010. ápr. 15. 09:21
 4/7 anonim válasza:
mindenhova kell engedély mostmár hivatalosan. az olyan tavakra nem kell, amelyik maszekba nyomja.
2010. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Így is van.


Nem túl régen tettem le a horgászvizsgát, és a könyvben kerek perec ki volt jelentve, hogy még ha olyan tóhoz is érkezünk, ahol látszólag még ember fia sem járt, akkor sem horgászhatunk rajta! ( Mindaz más kérdés, hogy ki az aki betartja ;)

2010. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kössz. Ezeket tudom én is, nem is erre gondoltam. Már időközben lett engedélyem, de vannak olyan maszek tavak, pl. Bia IV, ahová NEM KELL engedély, még akkor sem ha van, kifejezetten hangoztatják, hogy nem kell, csak a szabályokat kell betartani. Az meg nem túl nehéz, főleg ha valaki nem kezdő. Na én ilyen helyekre gondoltam, és ezekből van is jónéhány... De azért kössz
2010. okt. 4. 10:30
 7/7 anonim válasza:
2011. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!