Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Meddig érdemes a kukoricát...

Meddig érdemes a kukoricát kefirrel erjeszteni, hány héttől válik olyan büdössé, hogy már taszítja a halakat mintsem vonzaná?

Figyelt kérdés
Lehet, pont ezért nem volt egy kapásom sem egy vödör kukorica beetetése és 12 órás horgászás, után sem?

#kukoricacsali
2016. júl. 13. 06:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A rendesen elkészített és tárolt kefires erjesztésű kukorica egy év alatt sem büdösödik meg. Pont az a lényege, hogy a kefirrel egyszerre érleled és tartósítod. Persze ehhez kell egy jó adag só is hozzá. Arra már nekem is volt példa, hogy az erősen büdös kukoricát láthatóan kikerülték az apróbb halak a partszélben, viszont a rettentően büdös búzát meg zabálták. Ki érti ezt? :)
2016. júl. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minél büdösebb annál jobban szeretik,főleg az öregebb halak.

Legalább is ez a tendencia.

Én átlag 2 hétig erjesztem amikor már könnyezni tudnék tőle olyan büdös ,akkor forgatom és vizzel vagy savanyú tejjel utántöltöm mindig kicsit.

Nincs nagy "nyitja".

Majd kint kis gázrezsón egy régi már étkezéshez alkalmatlan fazékban átfőzöm ,hogy 1 vödörből 3-4 féle legyen.

4 felé veszem : átlag natúr,vodkás (vagy legolcsóbb vodka vagy kis szeszes csak meglocsolom és forgatom) ,illetve leszűröm az egyik levét ,tört bors,só,fokhagyma ,picit átforralom és felöntöm ismét,illetve ananász bolero italpor+citromlé+édesítőszer ...

Nekem ezek jöttek be.

2016. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. akkor megpróbálom felhasználni a tajgaszagú kukoricát.
2016. júl. 15. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!