Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ponty és keszeg horgászatához...

Ponty és keszeg horgászatához melyek az általatok legjobban kedvelt, legjobban bevált etetőanyagok?

Figyelt kérdés
Külön-külön értettem! :-)

2016. júl. 18. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szeretek egy időben 2-3 félét használni.

Pontyozni ?

Ha klasszikus etetőanyagról van szó,kb az összes haldorado,nyáron főleg az édes ananász,nagy ponty,mézes pálinka,3 hete próbáltam a chilis tintahalat ,az is jó volt,illetve nálunk régóta nem kapni a pelletes feketetét,pedig jó volt.

Szoktam kemény száraz kukoricát rálőnni,szoktam erjesztettet (van hogy erjesztett kukorica mellett erjesztett magvakat).

szoktam kisállat boltból a nyúlnak ajánlott : lucerna pelletet PVA tasakba tenni,oldódik a tasak,majd lendületből kibújik a horog a közepén stb...Szoktam ugyanezt : lucerna pellett,natúr etetőanyag (bármelyik jó, a legolcsóbb is átlag hladorado bázis mixet ) beletenni a tasakba összekeveretlenül por állagban,egy negyed szem epres vagy ananászos pezsgőtablettával ,ezért az amur&ponty odavan,amikor a tasak bumm kinyílik a száraz etetőben a levegő meg maga az etető felhősít míg nem oldódik a pellett ,és a pezsgőtabletta is felhősít ,ingerli a halat ,plusz íz ;) illetve sokan aromát is öntenek a tasakba csak vigyázni kell valamelyik oldja.

Keszegre?Hát az ilyen édesebb marcipános kalácsos etető ami beszokott jönni,a bolti legolcsóbb (nekem keserű) kakakóport bele,durvára tört babapiskóta és 1 kilóhoz kb 3/4 teáskanál cukrot a vízben oldok...Szegény dévér mindig a grillrácson végzi!

2016. júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs bevált. Reklám az egész. :-)
2016. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gomez7 válasza:
Énnekem legjobban a Tímár mézes és az epres etetőanyag vált be legjobban a pontyhoz és a keszeghez is.Csalinak pedig általában pálinkás kukoricát használok pontyra keszegre pedig csontkukacot.
2016. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!