Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lehetek még válogatott vizilab...

Lehetek még válogatott vizilabdázó? Ha igen, mennyire esélyes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13 éves fiú vagyok. Keresgéltem a Topic-ban e-féle kérdéseket de csak más sport felől kérdeztek ilyesmit. Ebben a tanévben 8. osztályos leszek. Testi adottságaim: 173CM 83 kiló ami sok még egy 13 kiló mehetne minuszba. De ez lényegtelen mert úgy gondolom hogy ezzel megmérkőzök főleg akkor ha keményen űzöm a sportot, újra. Azért újra mert korábban 4 évet játszottam utánpótlásban. Azért hagytam abba mert nem volt siker élményem benne és sokszor bántottak a súlyom miatt. De ez már a múlt. Azóta jártam 2.5 évet súlyt emelni és lényegesen megerősődtem. főleg a lábam és a hátam. Sok versenyt nyertem nemzetközi szinten versenyeztem igaz ott sikertelenül. Azt azért hagytam abba mert nem birta a hátam. Mit szóltok? Van esélyem kemény munkával? Illetve nem-e tudja valaki hogy ki Tatabányán az U13 edzője?

#Vizilabda Edzés
2016. júl. 24. 22:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!