Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mia a véleményetek a Kamasaki...

Mia a véleményetek a Kamasaki Super Method Feeder Szettről?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Linkelnéd?
2016. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2016. okt. 25. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,én nem venném meg,megéri részben,mert bot,fonott zsinór,method kosarak töltővel,tüskék,és 1 gumikorica.

De az orsót kihagynám, 150 méter 0.30-as zsinór arra a kis orsóra?A bot meg a többi alapból egy kis finom pálcára utal,erre bumszli zsinór csak azért,hogy jobban kitöltse a helyet a dobon..

Majd 0.10-es fonott?

Ugyan.

10-est tegyél hozzá akkor már összhangban van a szett,és többféle csalit vettél :)

2016. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak azer kerdem mert az orso 50-es meret :) de azert koszi a választ a bot meg im6-bólkeszult
2016. okt. 25. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:

50 éve horgászom, de az ilyen szetteket sohasem preferáltam. Részint, mert legtöbbször gagyi részegységekből tevődnek össze, részint pedig azért, mert nehogymá' ők tudják, hogy nekem mire van szükségem az adott vízparton.

Arról nem is beszélve, hogy sokkal nagyobb öröm egyenként beszerezni a cuccokat. Turkálni a horgok, az etetőkosarak közt, megfogdosni az orsókat, meglegyinteni a botvégeket. Tudod, minden, a hobbidhoz tartozó tárgynak van valami varázsa. Amikor kézbe veszed, mind más érzést kölcsönöz. Van, amelyik belesimul a kezedbe, és szinte könyörög, hogy vedd meg, de van, amelyik közömbös érzést hagy maga után.

2016. okt. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lényegében : 15e ft-ból egy kezdő bot orsó párost éppen,hogy lehet venni.

Nem,hogy ún komplett szettet.

2016. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!