Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lányok, hogy zuhanyoztok?

Lányok, hogy zuhanyoztok?

Figyelt kérdés
Uszodában ahol nincs a zuhanyzókon függöny leveszitek a fürdőruhát vagy nem? Osztálytársnőim szerint illik.

2017. márc. 4. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
amikor sulis koromban úszás óra után felmásztam a lány zuhanyzó ablakához és benéztem,az alapján meztelenek voltak és senkit sem zavart ez,még ökörködtek,nevetgéltek is.
2017. márc. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én leveszem.Nem tudok normálisan fürödni ha rajtam van.
2017. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is leszoktam venni, úgy normálisan le lehet zuhanyozni. De nem is értem miért kell szégyenkezni egymás előtt ha azonos neműek közt vagyunk. Kollégiumba sem volt függöny a kabinokon és simán letusoltunk többen is egy tusolóban, nem kell szégyenkezni, főleg ha lányok közt vagyunk. Munkahelyemen is tanácsos zuhanyozni műszak után, én mindig letusolok szigorúan, de sok női munkatársam nem tusol le, mert szégyenlősek, de nem is értem miért, pedig magunk közt vagyunk, tehát nem egy nagy dolog szerintem.


Annak idején osztálykirándulásokon volt rá példa hogy sok osztálytársnőm jóval később tusolt le mint mi, mert szégyenlősek voltak, de nem is értem miért.

2017. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!