Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hülyének néznétek azt, aki az...

Hülyének néznétek azt, aki az úszómedence egyik oldalfalától a víz alatt elúszik a másikig?

Figyelt kérdés
Igen, az 50 méter hosszúságú medencére gondolok, na annak a szélességét 1-2 alkalommal a víz alatt átúszom minden héten. (persze nyilván nem kizárólag ezért járok usziba, hanem úszok jó pár rendes, "sima" hosszt is - de a víz alatti 50 méter tuti kevés profinak megy, a medence szélességét meg olyan 20 m-re saccolta a tesitanárom amikor megkérdeztem)
2017. márc. 22. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2017. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
51%

Most szeretnéd, ha elismerően megdicsérnénk, hogy azta de menő gyerek vaaagy... Mert komolyan ha ettől jó lesz az életed, mert másért még nem kaptál elismerést, vagy mit tudom én akkor gratulálok, ügyes vagy!!

Vagy miért kell egy ilyen kérdést kiírni? Ha elmegy valaki egy úszodába akkor úszik, és nem más kölyköket bámul akik átússzák a víz alatt a medencét, szóval nem, nem nézném hülyének, de igazából pont rohadtul nem is érdekelne, ki mit csinál! Szóval te is törődj inkább magaddal és ne azt kedd, ki mikor figyel rad! Amúgy meg úszd csak át ha jól esik, csináltak már nagyobb tetteket is!

2017. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Cortez70 ***** válasza:
75%
Senkit nem fog érdekelni, hogy víz alatt úszol.
2017. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

a 2.-kal nem tudom, mit tettem, amiért ilyen hangnemet érdemeltem volna... nagyon sajnálom, amiért az ő egyetlen problémája az, hogy olvasott egy ilyen kérdést -.-


a többire zöld ment :) ők képesek voltak a kérdésemet attól teljesen függetlenül nézni, ami a 2. válasz lényege volt (hogy szte csak feltűnésből írom ki a kérdést... hát őt is tájékoztatom, hogy előtte bizony nézegettem úszással kapcsolatos kérdéseket, ha azok között találtam volna az enyémhez hasonlót, akkor már nem írtam volna ki... a dicséretet persze megtartom, a többit meg dugd vissza a saját s€ggedbe, nem volt kötelező elolvasnod se a kérdést és márcsakazértis írtál rá valami abnormálisat)


- - - - - - -


amúgy annak a veszélye sztem 0, hogy keresztből ütközök egy rendesen úszóval, mert a víz alatt direkt úgy "közlekedek", hogy MIN 1 karnyújtásnyira megyek a víz alá xD

ugyanezen a módon szoktam nagyobb zsúfoltság esetén (a sima hosszok leúszása közben) alulról kikerülni a szembejövő vagy az utolért lassabban úszókat xD xD xD

sokan hiszik azt, hogy csak hosszúsága és szélessége van annak a nyamvadt víznek (ami geometriailag felület lenne), hát a mélysége felel meg a 3. méretnek, így az már térfogat, na én azt használom ki xD

2017. márc. 22. 20:23
 5/10 A kérdező kommentje:

és igen, a 15:04-est értettem 2. alatt...


"Ha elmegy valaki egy úszodába akkor úszik, és nem más kölyköket bámul"

- így igaz, én is úszok ezért nem tudok közben másokat bámulni, hogy ők hova néznek vagy mit csinálnak egyáltalán, okoskám


"te is törődj inkább magaddal és ne azt kedd, ki mikor figyel rad"

- hát, nem tudom, te hogy vagy vele, de pont úszás közben én is úszni vagyok ott, nem vagyok akkor mágus, hogy egyszerre menjek a víz alá és közben azt is figyeljem, hogy kívülről hogyan látnak xD (de ha egyszer kettő lesz belőlem, akkor feltétlenül megnézem, hogy fentről hogyan néz ki amit művelni szoktam xD)

2017. márc. 22. 20:35
 6/10 Cortez70 ***** válasza:
100%
Kicsit túlaggódod a dolgot. Lemész és úszol, ha úgy van kedved és helyed, akkor víz alatt. Ennyi, nem kell ezen parazni és túlgondolni..
2017. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kösz :) óh, menet közben nem gondolom túl, sőt sehogy se gondolom akkor :)

inkább azt a választ gondoltam túl, de sztem eleget írtam ahhoz is, hogy most foglalkoztam vele utoljára xD

2017. márc. 22. 21:03
 8/10 Cortez70 ***** válasza:
100%
Hátha egy ilyen egyszerű dologra írsz egy fél oldalt, az szerintem erősen túlgondolt. De te tudod, lényeg, hogy csináld amit szeretsz és ne mások véleménye miatt aggódj.
2017. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én házirendben tiltanám hogy keresztben ússz mert normál esetben teljes hosszt úsznak az emberek és nem örülnének ha más meg keresztezi az útjukat.
2017. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

utsó: értem, hogy mire gondolsz, de

1: nem pár centivel megyek a víz alá, hanem 1-2 méterrel (1-el mindenképp, az meg már az adott medence mélységétől függ, hogy a mélységem lehet-e több is, nálunk pl az egyik medi mélysége 1,80 m, egy másiké meg 2,70)

2: ennyi erővel akkor is letérsz az egyenes útról, amikor úszás közben észreveszed azt, hogy a te sávod kicsit telítettebb és 1-2 pályával melletted meg (majdnem)üres, na valahogy akkor is átmész :) és ugye akkor is van kereszt... fu*k logic. ha pedig átmehetek a szomszéd sávba, akkor már lehet annak a szomszédjába is menni, véletlenül csak kevesebbszer van kedvem fel-le emelgetni a buksimat, amíg van levegőm addig kényelmesebb mindvégig lent maradni xD de a legutsó 1-2 sorom már tényleg csak magánvélemény (amivel egyetértened nem kötelező, de olvasni se volt muszáj) xD

2017. ápr. 17. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!