Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Aki már tett horgászvizsgát...

Aki már tett horgászvizsgát mindent tudni kell teljesen bemagolni?

Figyelt kérdés
Megtaláltam a horgászvizsgára felkészítő tudnivalót le is töltöttem kinyomtattam,de ez elég soknak tűnik megjegyezni tehát mindent tudni kell flottul?? mert 67 oldal tömény szöveg ez az új 1.4-es verzió a győr-moson-sopron szövetség oldaláról...vagy esetlegk aki tudna tanácsot adni a fontosabb dolgokól amiket biztos kérdezhetnek vagy nem árt tudni.

2017. márc. 22. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a 67 oldal,már elnézést : VICC.

jó anyag,de nem építészmérnök vizsga ,hogy emberek és forintmilliók múljanak rajtunk,hogy az alma szót 4 sorba elrészletezni...

Az a 67 oldal kb 10-15 való életben,tényekkel,mert : 67 oldalról kb 25 a rizsa ,amikor egy 6 szóban lerendezhető mondatot 4 sorban 35 szóban írnak le .

Olvasd el az invazív fajokat ,és meglátod,hogy kb. elvan mondva ,hogy "nem honos,hal,ami káros hatással lehet az élővilágra" 1 oldalban.

A maradék ~45 oldalból ismét 20-at mindenki tud,aki már kb 3x horgászott vagy olvasott kb összesen 1 órát horgász oldalakon cikkeket.

Ha kell egy kis segítség írj üzenetet és próbálok valamit összehozni :)

2017. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, két hete voltam. Nem volt nehéz. Először volt egy írásbeli ahol a kérdések nagy részére 4 válaszlehetőség közül kellett kiválasztani a jó választ. Aztán jött a szóbeli ahol halakat kellett felismerni és néhány tulajdonságukat elmondani, illetve a méretkorlátozásukat és a tilalmi idejüket. De volt olyan kérdés is hogy pl.: mi a különbség a süllő és a kősüllő között. [link]

Az írásbeli kérdések innen voltak. A teszt részét nézd ne a kidolgozósokat.

[link]

Itt megtalálsz minden információt. Ja és a képek ezek voltak. Lakcímkártyát jó ha viszel de a diák-/személyigazolvány kötelező.

Sok sikert ! :)

Majd kérek eredményt.

2017. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!