Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Miért csúszik le a fejemről a...

Kribeg kérdése:

Miért csúszik le a fejemről a szilikon úszósapka?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy szilikon úszó sapkát és amikor elkezdtem vele úszni arra lettem figyelmes, hogy minden megtett méter után a sapka egyre jobban csúszik fel a fejemen. Nem tudom, hogy ez most normális e vagy esetleg vegyek egy latex úszó sapi amire ráhúzom a szilikont hogy ne csússzon le?

2017. márc. 28. 21:12
 1/4 anonim válasza:
Ez mindenkinek csuszkál nekem is:) de ha esetleg nem akarod mert annyira zavaró ajánlom vegyél anyagosat:) de teljesen normális ne aggódj 4 éve vizilabdázok és előbb utobb megszokja az ember vagy esetleg válts nagyobbra az is lehet baj hogy kicsi:)Remélem tudtam segiteni:)
2017. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A baj azzal van, hogy ez szerintem egy úszó versenyen nem megengedhető. Míg az uszodába egy edzésen meg igazíthatom, verseny közben sajnos erre nem nagyon van lehetőség. Ezért félek ennyire ettől.
2017. ápr. 3. 21:57
 3/4 anonim válasza:
Egy úszóversenyen kapsz sapkát amu anyagos mivel képviseled a városod igy ne aggódj szerintem kapni fogsz:) első voltam.
2017. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod :)
2017. ápr. 4. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!