Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan taníthatnám meg a...

Hogyan taníthatnám meg a haveromat úszni?

Figyelt kérdés

Van egy kis baráti kör amiben én is benne vagyok, együtt járunk edzeni,futni,bulizni.

Egy idelye úszni is járunk uszodába és majd nyáron megyünk a balatonra meg más fürdőhelyekre.

De az egyik barátom nem tud úszni egyáltalán.

Járt 2 hetet úszás oktatásra de nem tanult semmit...

Mi is tanítgattuk de sehogy se sikerül.

Engem régen apukám bedobott a vízbe, elmerültem aztán valahogy feljöttem és nem a leg profibban de úsztam vergődve.

Ha bedobnánk őt is szerintetek vele is ez volna a helyzet vagy hadjuk és inkább ne is próbálkozzunk?



2017. máj. 6. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogyha bedobjátok úgy jár mint ismerősöm. Őt is belökték csak ő majdben megfulladt. A stégre sem mer kijönni mert benne van a stressz,hogy mivan ha belöki valaki... Szerintem mondjátok neki hogy menjen strandra ott van szervezett oktatás ott szakember segít
2017. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem dobnám be, tényleg veszélyes és ijesztő is lehet. Nálam a tenger segített, más nem, pedig próbáltak tanítgatni (most is alig tudok úszni, de nem fulladok meg azonnal). De nyilván van az a jó tanár, akinek megy. Úgyhogy ha antitalentum, kéne neki egy jó oktató.
2017. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!