Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszós és fenekezős szerelék...

Úszós és fenekezős szerelék közötti váltás?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok.Van egy teleszkópos botom egy 50es,orsóval amit szeretnék úszós és fenekezős horgászatra is használni.A fenekezős szereléket egy forgós gyorscsatival akasztottam a főzsinórra.Az lenne a kérdésem ha ezt leakasztom hogyan tudom rátenni az uszós szereléket a főzsinórra?

2017. máj. 28. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem így működik....

Felül fix szereléket sosem használunk : Ha elszakad ,akkor a hal cipeli magával,előbb utóbb fenn akad valamin és megdöglik,vagy kitépi a horgot magából és megmenekül,míg a kitépett seb fertőzésébe nem döglik meg...

Egyszerű : Fenekezős : 1 db gumi ütköző!Egy olyan ami éppen,de tart...a kosarat megütközteti majd ,de ha szakad az első métereken lejön a kosár ,mert a gumiütköző lecsúszott..!

Tehát 1 éppen tartó ütköző,1 kosár,1 db gumigyöngy,és forgó,majd előke.

Ennyi.

Ha úszózni akarsz akkor levágod a kosarat,és elkészíted az úszós szereléket...

2017. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm!
2017. máj. 28. 10:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyes okfejtése hibátlan. Ennél már csak az a jobb, ha két bottal mész az ismeretlen helyszínre, és ott eldöntöd, melyik módszer a célravezető.

Megjegyzem, én még nem voltam olyan helyen, ahol egy jól beállított, finomra hangolt feltolós szerelékkel nem fogtam volna nagyságrendekkel többet, mint fenekezős társaim.

2017. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!