Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 15 évesen hol, melyik egyesüle...

15 évesen hol, melyik egyesületnél tudnék elkezdeni spotszerűen úszni? Hol tudnának oktatni?

Figyelt kérdés
Mert nem vagyok profi, alsóban jártam úszni, de ott nem tanítottak versenyezni. Esetleg van valahol lehetőség "próba" úszásra? Megnézni hogy milyen időim vannak és hogy ezzel lehet-e kezdeni valamit?

#úszás #úszásoktatása #próbaúszás #sportszerű úszás
2017. júl. 25. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A versenyszerűen úszók 3-5 évesen már elkezdik. A te korodban már késő, pláne ezzel a háttérrel.

Hobbiként viszont lehet csinálni, sok helyen vannak tanfolyamok, nyári táborok. Szerintem megéri. :)

Az időidet magad is lemérheted, vagy kérd meg egy haverod. Azt azonban már most megmondom, hogy versenyúszáshoz nem lesznek elég jók.

2017. júl. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, sajnos szerintem is. De úgy döntöttem, hogy elkezdek egy barátommal max csak hobbiból úszni, és ha esetleg jók lesznek az időim akkor megkeresek egy klubbot.
2017. júl. 26. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!