Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tudnátok nekem mondani jó...

Tudnátok nekem mondani jó úszodákat Budapesten?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, régebben úsztam 6 évig, de csak iskolával, ami kötelező volt. Akkor is mondta már az edzőm, hogy kezdjem el versenyszerűen, mert egész jól megy. Az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e olyan úszodát, ahhol versenyszerűen tanítanak úszást? Néztem, de csak 4-től 14 éves korig van nagyjábol mindenhol.:( előre is köszönöm!

2017. júl. 25. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj be valamelyik uszodába és kérdezd meg. Vagy hívd fel őket/írj nekik mailt. Hátha többet tudnak. :)
2017. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A versenyúszásról már lekéstél egy röpke évtizeddel. 3-5 éves korban kell kezdeni, hogy versenyző lehessen valakiből.

Viszont nyugodtan menj el úszótanfolyamra, nagyon jót tesz az ember közérzetének és egészségènek is. Ne tántorítson el, hogy versenyző nem leszel!

2017. júl. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem úszástanfolyam kell a kérdezőnek, hanem valami edzés féle, hiszen úszni már tud.
2017. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hosszu Katinka 14 evesen kezdett el versenyszeruen uszni.
2017. júl. 27. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:

14 évesen nyerte első felnőtt magyar bajnokságát. Szerinted ez egyenlő azzal, hogy akkor kezdett el versenyszerűen úszni?

Egy kis realizmust, srácok. A vb miatt most hirtelen mindenki versenyző úszó vagy vízilabdázó akar lenni, de egyáltalán van fogalmatok arról, hogy mi kell ahhoz, hogy valaki eljusson odaáig?

Hobbi szinten, amatőr versenyeken simán lehet ilyen idősen elkezdve is csinálni, amit amúgy javaslok is! Tök jó, hogy szívesen sportolnál te is, kérdező!

De maradjunk két lábbal a földön. Rendkívül kicsi az esélye, hogy 15 évesen elkezdve odajuss a valódi profi világversenyekre (magyar színekben).

2017. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy én egy valódi profi világversenyen szeretnék résztvenni. En csak versenyezni szeretnék, és nem csak hobbi szinten úszni. Régebben is versenyeztem, csak ilyen kisebb ajandékokat lehetett nyerni.(könyv,csoki,oklevél) és nekem ez is teljesen megfelelt.
2017. júl. 27. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Amatőr egyesületekben nem vagyok jártas, de biztosan lehet találni neked valót. Az iskoládon keresztül is versenyezhetsz, diákolimpián pl.
2017. júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!