Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek milyen volt a...

Szerintetek milyen volt a magyar sportolók szereplése a hazai vizes vb-n?

Figyelt kérdés

2017. júl. 30. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

szerintem elég jó, volt aki nem azt hozta amit vártak az emberek viszont volt sok olyan aki várakozáson felül teljesített

Gyurta szegény nagyon gyenge volt eddig is savazták de most a 4x100 vegyes után ami rajta ment el kb. még jobban fogják

2017. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Hosszú Katinka ismét zseniális volt, hozta azt, amit vártunk tőle, a többi érmesünknek is jár a gratuláció, a gyorsváltóban szerzett bronz hatalmas meglepetés volt, Cseh Laci 30 felett is éremmel zárt, Milák Kristóf óriási tehetség, Tokióban az arany is meglehet majd neki és Verrasztó Dávid is kitett magáért, fel tudott állni a riói kudarc után is a dobogóra. A kedvencem Kozma Dominik volt, hihetetlen, hogy szinte minden úszásával egyéni csúcsot ment, de jól teljesített Késely Ajna, Bohus Richárd és Bernek Péter is.

Sajnos voltak néhányan, akik magukhoz képest most gyengébben úsztak, Kapás Bogitól én érmet vártam, Gyurta Danitól minimum egy döntőt, illetve Kenderesitől minimum a dobogót 200 pillangón, mondjuk neki azért nem kell szégyenkeznie a 4. hellyel.

Vízilabdában a fiúk az ezüstéremmel erőn felül teljesítettek, a lányoknak a Kanada elleni meccs nagyon rosszul sikerült, de a többi 5 meccset meg tudták nyerni, nem olyan rossz az 5. hely.

2017. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!