Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Budapesten hol van olyan...

Budapesten hol van olyan horgászbolt, ahol árulnak földi-vagy harmatgilisztát is?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Keleti horgászbolt, a mekdonaldszos utca másik végén a sarokban. Van nekik valami kaliforniai monstrumuk is.
2017. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De földigilisztát te is tudsz kapirgálni. Locsolj fel egy területet, és este menj ki egy kislapáttal, piros lámpával.
2017. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Normál gilisztát szinte minden horgászbolt tart. A harmatgiliszta már érdekesebb történet, mivel azt nehéz tárolni, én személy szerint nem is tudok olyat, ahol tartanának. Viszont az előttem szóló írta a Kaliforniait, vagy van olyan hogy kanadai óriásgiliszta. Ezek nagyon hasonlítanak a harmathoz, ilyet azért a nagyobb horgászboltok esetenként tartanak. 800-1000 Ft között van egy doboz, van 10 és van 12 db-os kiszerelés.
2017. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja, kanadai akart az lenni :) Akkora böhöm, szerintem inkább csernobili.
2017. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 2. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha harcsázni akarsz akkor még kipróbálhatod a nadályt is, nagyobb horgászboltok tartanak. Nem olcsó, kb 120-150 Ft között van darabja, de fogós és tartós is. Most még kapható, aztán augusztus közepén-végén elkezdenek szaporodni és ölik egymást, akkor már nem biztos hogy kapsz.
2017. aug. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. aug. 3. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!