Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Strandokon lévő egyszemélyes...

Totti656 kérdése:

Strandokon lévő egyszemélyes kajakkal könnyű beborulni? Annyira nem tudok jól úszni, így félek tőle, de ki szeretném próbálni a kajakozást. Azt nézegettem a strandokon, hogy ezek azért stabilabbak mint a versenykajakok.

Figyelt kérdés

2017. aug. 2. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem sikerült vele beborulnom, de én bár jól úszok, mégis mindig kérek hozzá mentőmellényt... mivel ha jól kimelegszem az evezéstől és véletlen beborulok, esetleg elájulok vagy csak szimplán hőgutát kapok, nem árt ha rajtam van.
2017. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A "túra vagy szabadidős" kajakokkal valamivel nehezebb borulni. Ezek a hajók szélesebbek, mint a versenykajakok, így relatíve stabilabbak is.


Beleborulni azonban lehet ezekkel is, mert a kajakozás velejárója, hogy adott esetben borulsz. Nincs azzal semmi baj.


Ha nem tudsz jól úszni, akkor mentőmellénnyel kajakozz.

2017. aug. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!