Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászbotot szeretnék venni...

Horgászbotot szeretnék venni (Kimondottan 2 márka közül szeretnék választani) FOX EOS 13' 3,5LB vagy DAIWA BLACK WIDOW CARP 360 3,5LBS Kinek mi a véleménye melyik lenne a jobb választás? Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
mindkettő jó bot, szerintem azt vedd amelyik olcsóbb. mindegyiknek megfelelő a minősége, sőt még túlzásnak is tartom. a drágábbat venni ebben az esetben már csak rongyrázásnak lenne jó..Meg mit akarsz fogni 3,5 lbs botokkal cápát? az enyém 2,75ös és sokkal hajlékonyabb, sokkal élvezetesebb vele fárasztani, mint haverom 3as botjával..te meg még durvábbat akarsz. de mi pontyra megyünk, ha te mondjuk harcsára, akkor bocsi..(bár ahhoz nem tudom milyen erős bot kell)
2017. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Harcsázóm van Black Cat.De igazad van szerintem marad a 3Lbs.Csak azt nem tudom Daiwa vagy Fox.
2017. aug. 29. 15:06
 3/3 gyakoribalint válasza:
Szerintem a daiwa nagyon jó. Foxot nem ismerem annyira
2017. aug. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!