Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen iz vilagu etetoanyagot...

Milyen iz vilagu etetoanyagot erdemes hasznalni hideg vizen?

Figyelt kérdés

2017. szept. 10. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Édes-fűszeres,édes-büdös beütéssel,édes-halas.

Bármilyen halas.

Lényegében az édes vonal ami nagyon működik,és a halas ami mindig minden körülmények között működik.

Én például narancs-hal kombót imádom télen,vagy a szilva-rák.

De használok nonstop narancsos erjesztett kukoricát.

A kész erjesztett kukoricába 2-3 már öregebb de lédús narancsot félbevágok és beleteszem a vödör erjesztettbe és 3-4 napon ,de inkább 1 heten át : napi 1x keverem,ennyi idő altt narancsos beütése is az erjesztett kukoricának.

De szoktam 2-3 marék 20-as halibutot szórni bele,mert fel nem óldódik,hanem a külső 1-2mm rész leázik ,a kukoricára tapad ez a tömény halliszt-halolaj,és a külső felpuhult réteg ezt a büdös-narancsos ízt átveszi.

Tuti,és filléres,és 5 jegyzett legnagyobb halamból 3 így jött télen.

De még nem beszélhetünk hideg vízről.

Ez még meleg-lehűlő 25-18 fok körüli.

2017. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt. tudom ez meg lehulo de lesz egy kisebb turam november kozepe es vege fele es azert kerdeztem eddig nem nagyon pecaztam novemberben.
2017. szept. 11. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!