Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nevis Force Carp 360 bojlis...

Nevis Force Carp 360 bojlis botrol mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valaki megtudja mondani hogy mekkorát lehet vele dobni és hogy mekkora orsót vegyek mellé.?

#Válaszukat nagyonszépen köszőnöm
2017. nov. 3. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyjából ugyanakkorát dobni mint bármelyik 360-as alsó kategóriás bojlis bottal.

Röviden : nem véletlen olcsó.

2017. nov. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lajos54 válasza:
Bár ezt a típust nem ismerem, de a Nevis olcsóbb kategóriájú botjaival és orsóival nem vagyok megelégedve. Eleinte még elfogadhatóak, de (legalábbis, amit én vettem) egyáltalán nem tartósak.
2017. nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nevisbe a kiegészítőkkel elvagyok,mert azok vagy fogyó cuccok vagy kis apróságok.

De orsó meg ilyesmivel nem nagyon!

2017. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lajos54 válasza:
Az előbbi hozzászólásomat kiegészítve: a vezetőgyűrűk lába elég gyenge, ráadásul a ponthegesztés sorban elenged, letörnek a gyűrűk. Az orsó(k) anyaga pedig elég gyenge: a belső peremes erőátviteli fogaskerék fogai egy-két év alatt lekopnak, utána aránylag kis erőhatásra is átugrik az orsó. Arról nem is beszélve, hogy a zsinórvezető görgő kivitele is elég pocsék, néha mellémegy a zsinór, sőt volt már olyan, hogy bedobáskor beszorult a görgő és a háza közé a 30-as zsinór, amit aztán el is vágott. Sőt, ami már új korában kiderült: kúposan tekeri a dobra a zsinórt, ami szintén nem erény.
2017. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 favorit76 válasza:
Hát igen én is félek a nevis cuccoktol mert finoman fogalmazva elégé gyenge minőségűek.
2018. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

érdekes kommentek vannak itt nekem eddig mindig nevis horgászcuccaim voltak bot,orsó,bojlitü stb

nem voltak gomdok vele nevis orsom is kb 4éve van meg és most is remekül müködik.

2018. aug. 25. 16:52
 7/8 Lajos54 válasza:
Ez attól lehet, hogy (mint sok más márkánál is) vannak "kedvező árú" termékeik, amik viszont egyáltalán nem tartósak. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
2018. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lajos54 válasza:
Csak a példa kedvéért: van egy B-special (Papp) orsóm. Ez egy magyar kisipari termék. A régi horgászok talán emlékeznek rá. Közel 40 éves, de még mindig használható. Ebben van anyag. A mai modern, csili-vili orsók jó része fele ennyi idő múlva jórészt már csak emlékek lesznek legfeljebb. Lehet, hogy precízebb a kivitelük, formásabbak, többet tudnak (nyelető vagy harci fék, stb.), de valamelyik részük hamar megadja magát. Ez természetesen a hasonló árkategóriás orsókra vonatkozik. Ez a B-speciál a 70-es évek végén kb. a fizetésem negyed részébe került, a mai árakon számolva 20-30 ezer lenne.
2018. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!