Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a véleményetek a Hídépítők...

Mi a véleményetek a Hídépítők Margitszigeti kajakklubról?

Figyelt kérdés

#kajak #kajakozás #kajakegyesület
2018. jan. 6. 16:23
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én már második évemet járom abban az egyesületben, és imádom. Igazából Építők sc :)

Nagyon családias, és barátságos helyszín. Az edzőkről nem is beszélve, imádnak velünk foglalkozni. Az edzések sem vészesek, kilehet bírni őket.

:)

Ha bármi kérdésed van ezzel kapcsokatban, írj rám privátba, szívesen válaszolok a kérdéseidre.

14/l

2018. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hali!Én is épitőkös vagyok ugyanúgy lány:D lassan harmadik évemet töltöm itt és nagyon szeretem.Igaz a csapatban nincs meg annyira a közösség , de nem nehéz kialakitani barátságokat :).Minden nyári tábor egy örök emlék marad meg neked és már alig fogod várni a következő tábort:D(legalább is én igy vagyok vele).A hajókat úgy érdemled ki ha sokat jársz és látják rajtad a fejlődést,a lapátot meg legtöbbször neked kell elintézned,hogy legyen. Az edzők nagyon nagy arcok,imádjuk őket
2018. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!