Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Sony, víz - és porálló Walkman...

Sony, víz - és porálló Walkman® (8GB) vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel a vízálló walkman-nel kapcsolatban, minden vélemény érdekel, különösképpen szauna illetve gőzkabin használata során tapasztalt dolgokra lennék kíváncsi aki esetleg bevitte volna ezt a készüléket ilyen helyekre.Mint mindenki más én is elsősorban, az úszáshoz venném, és azért gondoltam erre, hogy bevinném szaunába illetve gőzkabinba, mert ha már eleve vízálló akkor nem hiszem hogy a nagy hőfok tönkre tenné ezt a készüléket, ami egy gőzkabinba illetve szaunában van.

A másik, hogy szemüveggel valaki próbálta már-e használni, nem úszó szemüvegre gondolok hanem normális szemüvegre mert megfordult a fejemben hogy gátolhatná a fülnél lévő vezeték, mivel én szemüveges vagyok, a mindennapi életben...


Minden választ megköszönök ezzel kapcsolatban.


20/f


2018. márc. 7. 23:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Itt az oldal is ahol a terméket találtam: [link]
2018. márc. 8. 03:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 700ft-s kínai koppintása van, 100% meg vagyok vele elégedve.
2018. márc. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: ha megkérlek akkor kifejtenéd ezt bővebben, nem igazán halottam még hasonlóról ami szintén 100%-ig vízálló lenne elég sok sportot űzők ezt láthatólag tényleg extrém körülményekre tervezték... vagy írhatsz privátot is ha gondolod. Mind ketőt megköszönném.
2018. márc. 8. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a tököm az a "környezeti hang" üzemmód? Hallókészüléket csinál zenei aláfestéssel, hogy észrevedd a mentő vijjogását?
2018. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy valami nagy ördöngőségre kéne gondolni ez alatt a környezeti hangüzzemmód alatt, hanem arról van szó hogy például úszom, és megszólal a riasztó észlelni fogom vagy ha valakivel beszélgetni akarok akkor átrakom erre az üzzemmódra és tudok vele közben csevegni, tehát valószínűleg arról van szó, hogy nem kell levenni ezt a készüléket, hogy a külső zajokat meghalld, ha erre az üzemmódra rakja az ember.
2018. márc. 12. 00:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg egy mikrofonos erősítő, azaz hallókészülék, de nem végez hangszínszabályozást, másképp nem működhetne a dolog.
2018. márc. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!