Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszás előtt 1 órával, korán...

Úszás előtt 1 órával, korán reggelre ha 150 gramm zabpelyhet fogyasztok 250 ml tejjel, akkor az ártalmas lehet az úszásra? (Pl. Hasfájás)

Figyelt kérdés

2018. jún. 8. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem sok lenne 150g zabpehely, inkább 2-3 órával hamarabb enném úszás előtt, vagy csak 80, max100g-t ennék. De ha szoktál rendszeresen zabot enni, és tapasztalataid alapján erőd teljében vagy kajálás után 1 órával, akkor hajrá.
2018. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én mindennap tejes termékkel indítom a napot, igaz zabpehely nélkül. (~1 órával előtte)

Nekem nem volt tőle hasfájásom, sőt beállította nagyjából úgy a bél működésemet, hogy félórán belül szólít a természet :D Így legalább nem kell attól tartanom, hogy majd mozgás közben jön rám :D

2018. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha reggel megyek úszni, akkor mindig éhgyomorra. Régen próbáltam előtte enni, de sosem lett jó vége.

Ki kell tapasztalni.

2018. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!