Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Partról harcsázni?

Partról harcsázni?

Figyelt kérdés

Milyen módszert ajánlotok? Csónakra nincs lehetőségem és őszintén szólva nem is nagyon akarok.

Pergetni szoktam, de nem igazán jön harcsa, esetleg pergetésen belül tippeket, felszerelést ajánlhattok =)

Nem rég kezdett érdekelni a harcsázás, bármilyen tanácsot elfogadok.


2018. jún. 23. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Halacskát-nadálycsokrot fenekezőzve próbáltál már?
2018. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, eredménye : bedobtam és már vitte is a kis 30 centis harcsa, vagy próbálta mivel a horog túl nagy volt neki. Igazából néha sikerült megfogni, ekkor már engedtem is vissza mert apró. Sokszor meg se tudom fogni olyan kicsi, mindegy mekkora csokrot rakok fel.

Ha nem valami spéci bójázós technikát használok hanem valami kisebb termetű élőhalat egy egyszerű szerelékkel --főzsinőr-forgókarika-főzsinór folytatásaként a súly. és a mellék zsinór lenne a csalihal zsinórja.

Gondolom érthető, ezzel a módszerrel süllőt,csukát fogtam már, harcsát még sosem.

2018. jún. 24. 11:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Stupekre nagyobb harcsakat is meg lehet fogni, egy meretes csalihallak. Keress ra a stupekre,otthon egyszeruen elkeszitheto. Valamit a stupekes bevontatasra 2 bottal. Valahol youtubeon is bemutatjak ezt a technikat. Akar 100-150meterre is be lehet vontatni a stupeket, egy jo nagy olommal.
2018. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!