Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Van egy eurostar bojlis...

Van egy eurostar bojlis botom. A tagjai mintha nem illeszkednének. Ez baj?

Figyelt kérdés
[link] - erről a botról van szó. Az illesztéseket nem tudom teljesen összetolni, 2-2.5 cm marad a két tag közt. Így nem merek nagyot dobni. Ez természetes, vagy le kell vágni belőle vagy mi ez szerintetek?

2018. jún. 26. 20:42
 1/2 Csabeszmester ***** válasza:
Nincs azzal semmi probléma. Nekem is ugyanez a pecabotom van már vagy 6 éve. Az a 2-2.5 cm egy úgynevezett "kopófelület" ami arra szolgál hogy az évek során a többszáz szétszedés,összerakás után ne lötyögősödjenek ki a tagok és pl dobás közben ne repüljön le a következő tagja a botnak. Nekem a 15 éves Energoteam President Feederemen van ugyanilyen "kopófelület" a tagokon.....nos most jutottam el odáig hogy a középső tag teljesen rácuppan az orsótartós tagra úgy hogy elkopott az a 2-3 centis illesztés....igaz én márciustól novemberig használom heti 4-5-6 alkalommal...ha te heti 1-2 alkalommal használod csak akkor jó 20 évig tuti nem kopik el a téged zavaró 2-3 centi a tagok között. :) Az Eurostar-om köszöni szépen jól van,minőségi cucc az árához képest pedig kapja az ívet rendesen.
2018. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2018. jún. 28. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!