Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Elektromos kapásjelző működik...

Elektromos kapásjelző működik első fékes orsóval?

Figyelt kérdés

2018. júl. 8. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

igen megoldható a dolog, feltéve hogy a boton van zsinórklipsz, ami alá betudod huzni a damilt.

Ha nincs ilyen a boton, lehet rá tenni utolagosan is nem egy ördöngösség.

2018. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mármint az orsómon? Ott van. Szóval a clips alá beakasztom a zsinórt és kész működik?
2018. júl. 9. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nem ! a Boton a horgászboton kellene lenni egy zsinór klipsznek! Van ahol ez gyárilag a boton van.
2018. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most ti milyen elektromos kapásjelzőről beszéltek? Mert egy sima bottartóra csavarozható elektromos jelzőhöz nem kell semmi, max. egy karika és mindegy, hogy első, hátsó vagy akár nyeletős az orsó.
2018. júl. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valóban fel lehet tenni egy karika jelzöt, de ott az a gond, hogy

ott kell a bot mellett lenni, mert egy gyors vehemens kapásnál

el huzhatja a hal a botot karikástól jelzöstöl, mivel az orsó dobja nem enged utána

zsinórt! Amiröl én írtam a boton lévo klipsz használatával, ezt lehet megelözni,

és egy nem nyeletöfékes orsobol is ugy mond nyeletöset csinál, nem kell a bot mellett

készenlétbe lenni. Bedobás után a zsinórt be kell huzni ez alá a kliposz alá, utána pedig

az orsó felkapó karját kinyitni, és ha jön a kapás a jelzö sipol a klipsz segitségével pedig

a zsinór szabadon tud futni nem fogja el rántani a hal a felszerelést

2018. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én gond nélkül szoktam használni első vagy hátsó fékes orsóval is, ha éppen nincs nálam nyeletős. Egyszerűen kilazítom a féket annyira, hogy egy erőteljes kapásnál ne tudja berántani a botot, teszek egy karikát vagy valamilyen kapásjelzőt a jelző mögé, hegy ejtésre is jelezzen és annyi.

Nyitott felkapókarral nem is horgásztam még csak süllőre, amikor nagyon finnyásan kapott.

2018. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jézus Mária. Vannak gondok....
2018. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!