Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászok. Hogyan tegyem fel...

Horgászok. Hogyan tegyem fel a csalit?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy milyen csali felkínálási módszerek vannak? A csalitüskét ismerem és a hajszálelőkét. Miket lehet csalitüskénél használni? A gumikikoricát ismerem csam csalitüskére van azon kívül másik is? Multkor kaptam csalit ami elvileg nagyon jó de nem tudtam felrakni mert szétrepedt a horgomon elég kisméretű is volt. Azt hogy lehetet felrakni? Szilikon gyűrűvel? A bojlit hogy lehet felrakni? A csalifelkínálások közül ezeket ismerem: csalitüske, szililon gyűrű és az amikor egx hurokra fűzik fel a bojlit és egy stopperrel fixálják. Mik vannak még? És milyen csalit lehet kifúrni? Mert amit kaptam pellet nem túl nagy méretű akkora kb mint egy mézes pufi talán nagyon picivel nagyobn. Azt érdemes kifúrni vagy gumi gyűrűvel kell felrakni?

2018. aug. 1. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Youtube, horgász videók.

A legegyszerübb csalizási mód, amikor a horogra teszik a csalit.

Puha csaliknál (csonti, giliszta, csemege kukorica) manapság is ez az általános.

A fűzhető csali kavalkád elsösorban azért van annyi változatban, hogy többet költsenek rá a horgászok, de a lényeg: youtube.

2018. aug. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!