Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen fürdőnadrág kell az...

Milyen fürdőnadrág kell az uszodába?

Figyelt kérdés
Jó a strandon használatos, orkán anyagú (térd fölé érő) short? Vagy csak a feszülős az elfogadott?

2018. aug. 26. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen elfogadott. Olyanban ússz, ami kényelmes neked.
2018. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami térdnél nem hosszabb, azt szabad hordani (valamelyik uszoda szabályzatában láttam -- vízminőségvédelmi, közegészségügyi okokra hivatkozva). De a feszülős száras vagy fecske fazon praktikusabb úszásra. A bő szárú felesleges menetellenállás az úszáshoz. Ha már olyan szinten úszol, akkor szoktak ilyet használni direkt nehezítésre, de addig el kell jutni.
2018. aug. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rég voltam kimondott uszodában úszni, régen általános iskolában 7 8 adikos voltam volt olyan otthon hagytam a úszás holmim papucs volt csak nálam, öltözéskor vettem észre hogy nincs nálam úgy voltam vele mivel torna rövid gatyám nálam volt így azt vettem fel, úszó oktató először nem akart engedni de aztán meg mondtam mi a baj otthon hagytam, mondta hogy vizesen mindenem látszódni fog, mondtam hogy nem szeretném órát ki hagyni nagy nehezen meg engedte.
2022. febr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!