Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kezdő feeder botnak milyet...

Kezdő feeder botnak milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig csak ragadozóhalakra mentem, sosem volt még feeder botom, milyen botot(hossz,dobósúly) és milyen orsót vegyek? Árban 1-1 bot és 1-1 orsó rá, jó lenne ha kijönne 50-60 ezerből.

Tudom hogy pont jön a ragadozószezon, és lehet, hogy csak tavassszal veszem meg a feeder szettet, de most rápörögtem kicsit erre a változásra:) Előre is kösz a válaszokat.


2018. szept. 10. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen vizen használnád ? Álló víz tó, Balaton,vagy folyóvizen Duna, Tisza? Figyelembe kell venni még hogy

mennyire messze vagy közelre kell dobni, horgászni,ennek fügvényében kell a dobosúlyt és bot hosszúságot megválasztani. Orsóbol legalább 50 es méret, nyeletöfékest használnak legtöbben,van elönye, de egy elsöfékes orsó is megfelel.

2018. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Álló vizen, itt 40 méterre dobnak be maximum 50. De ha úgy van folyóvizen is használnám, Körösökön, kisebb folyók ezek, oda egy folyóvizi mederbeakadós kosárral egésziteném ki az egészet, igy ugyanazt a botot használnám mindkét vizen.
2018. szept. 10. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!