Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 16 évesen, hogy kezdhetnék el...

16 évesen, hogy kezdhetnék el versenyszerűen úszni?

Figyelt kérdés
Igen, tudom túlkoros vagyok de nem izgat, csak szeretném csinálni. Egyébkén 6-13 éves koromig úsztam, igaz nem egészen versenyszerűen de voltam zártkörű versenyeken (kb3) és ott mindig aranyat és ezüstöt nyertem. Viszont abbahagytam mert elkezdtem bejárni pestre 6 osztályos gimibe, és emellett heti 2× járok néptáncra is, amit egyébként továbbra se tervezek abbahagyni.Viszont most 16 évesen elkezdtem megint úszni csak úgy magamban és rájöttem, hogy igazábol mindig is ez volt az a sport amit szívesen csináltam. Ezért gondoltam arra, hogy komolyabban folytassam. Ha ez lehetséges akkor miként? Budapest vagy környéke lenne az ideális (Budafok, Érd, Százhalombatta) Valami tipp? Hogy van ennek a menete? Hogy lehet belépni egy klubba?

2018. okt. 7. 12:09
 1/3 anonim válasza:

A sportcsarnokokban szoktak lenni edzések.

Ott vannak edzők.A portán megmobdják,mikor van edzés.Egy edző tud ilyeneket.Beszélj vele.Lehet,hogy kapcsolatai is vannak és segít is neked bekerülni egy klubba,vagy csak elüld egy másik edzőhöz,hogy vele beszélj.

2018. okt. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Versenyszerűen nem nagyon fognak foglalkozni veled...
2019. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Felmérik a képességeidet, és eldöntik, hogy melyik csoportba kerülsz. Ha versenyszerűen szeretnéd csinálni már most, ahhoz nagyon ügyesnek kell lenned. Ha tényleg tehetséges vagy, elkezdenek feled foglalkozni, és egyre jobbak közé tesznek fel. Nem igazán tudok tanácsot adni, hogy hova menj, mert ilyen korban már mindenhol keményen vannak reggeli edzések, meg ilyesmi. Nem hinném, hogy egy edzőhöz fogsz kerülni, hanem oktatásra kell járnod. A versenyúszók közé csak olyanokat vesznek át, akiknek van vizsgája meg sportorvosija. Nem tudom, hogy neked van-e, de a versenyúszáshoz az mindenképpen kell
2020. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!