Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol van Budapesten olyan...

Hol van Budapesten olyan strand/fürdő, ahol jó uszoda van, meg termálvizes medence is?

Figyelt kérdés
És nem is a legdrágább kategória... Ne adj isten, Újpesten, de máshol is érdekel.

2018. dec. 28. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A Dagály (volt) ilyen. Nem tudom, most működik-e azóta.
2018. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Újpesten ezt az Aquaworld tudja, de az a legdrágább fürdő a városban.

Óbudán a Csillaghegyi, a Margit-szigeten a Palatinus szinén ilyen, de ezek már jóval olcsóbbak.

Esetleg Zuglóban a Paskál, bár ott csak nyitott úszómedence van, ami nem tudom, hogy télen üzemel-e. Ugyanez a helyzet a Dagállyal. Mind a 4 helyen 2500 Ft körül van a felnőtt belépő, igaz Csillaghegyen ebben csak az uszoda és 2 szauna használata van benne. A többi részlegért kiegészítő jegyet kell venni.


Pala:

[link]


Csillag:

[link]


Paskál:

[link]


Dagály:

[link]


Aquaworld:

[link]

2018. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tudtommal a Dagályban ilyenkor sátorral befedik az úszómedencét, de lehet, hogy tévedek. Van máshol fedetlen úszómedence is a szabadban, mazochistáknak, talán a Komjádiban.
2018. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok segítséget, úszom a lehetőségekben :)
2018. dec. 30. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!