Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Távdobó feeder horgászbotokat...

Távdobó feeder horgászbotokat szeretnék vásárolni 4.20 m-es hosszban, párban. Van tapasztalatotok ez ügyben?

Figyelt kérdés
Főleg állóvizi horgászathoz kellene,nagyobb távolságokat szeretnék vele meghorgászni.Keret max.40-50 ezer ft per darab,olcsóbb is érdekel,ha jok a tapasztalatok.Esetleg hozzá illő orsóval is véleményezhetitek,köszi.

2019. jan. 24. 23:53
 1/2 bazsa918 válasza:

Én a By Döme TF Master Carp botcsaládból használom a 390Heavy meg a 420Heavy változatokat.Én nagyon szeretem őket,megvagyok velük teljesen elégedve minden fronton.100 méter simán mennek velük személy szerint pedig nincs valami jó dobóteknikám.Van belőlük kifejezetten távdobó változat is LC azaz Long Cast ha kifejezetten a távdobás érdekel.

Még amit ajánlani tudok az a MANTA EVO-X FEEDER botok.Személyes tapasztalatom nincs velük de nagyon sokan használják és szeretik.

Esetleg a KORUM 13' FEEDER ROD 180g vagy 150g-os változatban.

Remélem tudtam segíteni. :)

2019. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én amint az első válaszoló említette a 390-es long cast

botot használom és nagyon meg vagyok vele elégedve!

Bár 13 éves gyerek vagyok, egy 80-as ólommal és is megdobtam a 100-at. Tudom ajánlani!

2020. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!