Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Felnőttek számára Budapesten...

Felnőttek számára Budapesten hol van lehetőség úszásoktatáson való részvételre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


A fővárosban tanulok egyetemen, ahol túl sok lehetőségünk nincs sportolni sajnos. Számomra, a sok ülve végzett tanulás miatt a legmegfelelőbb mozgásforma az én elgondolásom szerint az úszás lehet. Azonban sosem vettem leckéket, minden úszás tudásom az csak úgy "rám ragadt", ezért nem ismerem az úszás formák helyes módját sajnos. Erre a félévre elhatároztam, hogy amibe pénzt fogok fektetni az egy úszás tanfolyam, ahol egy profi segítségét igénybe vehetném, így pedig évtizedekkel előre talán a gerinc problémák kialakulását is mérsékelhetném, lassíthatnám. Arra lennék kíváncsi, hogy tudnátok-e olyan úszásoktatót ajánlani, aki vállal felnőtteket? (Annyira durván nem vagyok felnőtt, 21 éves vagyok, de nyilván más hozzáállást igényelne az én oktatásom.) Illetve esetleg azt tudjátok, hogy manapság mennyibe kerül egy felnőtt úszástanfolyam? :)


Előre is köszi a választ!


L/21


2019. febr. 5. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha beírod google-ban, hogy felnőtt úszásoktatás Bp rengeteg találatot kapsz, én is így találtam. Azért nem ajánlom az én edzőmet, mert már nem vállal oktatást. Ahová én jártam, nagyon vegyes korosztály volt, de mindenkivel tudott a szintjének megfelelően foglalkozni, volt pl. nagyon izmos kigyúrt fiatal férfi, és nagymama korú túlsúlyos nő is. Tíz alkalom volt nekem 20ezer, annyiszor hosszabbítottál, ahányszor szükségesnek érezted.
2019. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Darnyi úszóiskola. 15000 a tíz alkalom a Komjádiban.
2019. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!