Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol és hogyan lehet Jetski...

Hol és hogyan lehet Jetski jogosítványt szerezni?

Figyelt kérdés
ára? milyenek a vizsgák stb?
2010. júl. 5. 13:40
 1/7 anonim válasza:

Vagy neki mész magyarban, ami kb. 80-100e között van, függően attól, hogy kivel állsz szóba! Ez gyakorlatilag nem használható külföldön.

A másik alternatíva: Horvátország

Ebben az évben jelenleg még 450-500,-€ között hozzájutsz és használhatod Európa és egyes Európán kívüli vizeken.

Siess, mert állítólag 1000 euro felett lesz, ha belépnek az Unioba.

A neten találsz jó pár céget,aki megcsinálja, nekünk a jetskiride.net segített. Pikk-pakk megvolt és minden úgy, ahogy írták, vállalták. Még jetskizhettünk is ingyen náluk

2011. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Eördögh válasza:

Nyáron befizetsz egy bulgár nyaralásra,eleve olcsó.A szállodában, apartmanban,campingben szólsz a jetski kölcsönzősnek vagy az első magyar animátornak,ha nem beszéled a nyelvet,hogy szeretnél egy B kategóriás hajós vizsgát és másnap levizsgázol,de lehet,még aznap.2011-ben,ezen a nyáron 55 Eu volt!Full hivatalos,nem néz hülyének senki,legfeljebb te maradsz hülye,amig meg nem tanulod valóban a mesterséget.Európai vízeken el kell fogadni és tapasztalat,hogy el is fogadják,talán éppen a horvát fog belekötni,de az megtalál mindenkit.

Törökben sincs 100 Eu felett.

2011. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sandor Weindl válasza:

Nincs olyan,hogy JET jogsi!

Van belvízre illetve tengerre szóló olyan képesítés,amivel vezethetsz jettet. A belvízi belvízen, a tengeri pedig tengeren használható,tehát a tengeri végzettséggel nem mehetsz pl.a Dunán vagy a Tisza-tavon.Értelemszerűen a belvizre szóló ún.kedvtelési célú vezetői engedélyeddel ne merészkedj a tengerre,mert úgy jársz,mint mindannyiunk anyukája egyszer!

A mai valóság pedig ez!

Vannak még jetski tavak,ahol mehetsz kedvedre,úgy sem ellenőriz senki sem.A tótulajdonosnak az az érdeke,hogy minél többen béreljék tőle a napot és/vagy a jettet,tehát belerottyant,hogy van vagy nincs jogsid.A hajózási felügyelet meg csak a Dunára,esetleg a Tiszára jár,az a pár jetski-tó,ami van,azt meg nem ellenőrzik.Ha ellenőriznék,azt meg a helyi yarddal tennék,azok meg tudják előre,ha valami meglepetés készülődik és általában jó fejek,mert ők is odajárnak jettelni.Következtess,hogy mit akartam ebből kihozni.

100 szónak is egy a vége.Valójában ma semmi szükség rá,hacsak nem tengerre mennél állatkodni vele.

2011. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sandor Weindl válasza:
Egyébként az első hozzászólónak megjegyezném,hogy jetskiride nem csinál semmit,ami jogsival kapcsolatos,sőt eléggé bunyesz volt a tulaj,amikor rákérdeztem a lehetőségekre.
2011. dec. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Igen,láttam,hogy már nem szervez vizsgáztatást.

Beszéltem vele,elege lett az egészből,mert találkoztak egy-két érdekes esettel és emberrel,amitől herótja lett a Laccának.Többek között ilyen volt a főszervező is,mondta a Lacca.A főszervező egyik oldalon egy bizonyos összeget hirdet,míg egy másik oldalon más összeget hirdet vizsga gyanánt.Ebből a Lacca jött ki szarul.

Na ja,magyarok vagyunk vagy mi a bánat!Nem?

Nem tudom,hogy mi a pontos igazság,de nem félrevezetésnek szántam a bejegyzést.

2011. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hello. Most vizsgáztunk B kategóriából Törökben. Ez 30 bruttó regiszter tonnáig érvényes. 60 euróból megvolt + az buszköltség.ami 19.900 volt szállással!

Ennyi gyerekek, nem nagy durranás!

Mindenhol elfogadják.

Dörömbözi

2012. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
És az tudja valaki h hány éves kortól lehet letenni?
2015. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!