Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lehet úgy horgászni két...

Barnabas00 kérdése:

Lehet úgy horgászni két embernek, hogy csak az egyiknek van horgászengedélye?

Figyelt kérdés

2019. jún. 9. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet, az egyik horgászik, a másik mellette ül és drukkol, mint ahogy 1 vezetői engedéllyel is lehet autóban 2-en utazni.
2019. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nem, mivel névre szól- előttem szóló példájából kiindulva mint a jogosítvány.
2019. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak személyre szóló engedéllyel lehet lógatni.
2019. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én úgy hallottam, hogy 1-1 bottal lehet horgászni ebben az esetben 2 embernek. Így megoldható lenne a horgászat?
2019. jún. 13. 11:28
 5/8 anonim ***** válasza:

hát ha jön a halőr,rendőr akkor nyilván azt fogod mondani hogy csak az horgászik akinek van engedélye, ha meg épp annak a kezében a bot, akinek nincs akkor van szopás mindkettőtöknek

én nem kockáztatnék, ingyenes a horgászvizsga, a napijegy/éves engedély sem vészes ár

2019. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2200 a horgászvizsga mert azt a sz_art előbb be kell regisztrálni, utánaegyletbe belépni, naplt kiváltani stb...


Ellenben a turista horgjegy 2000Ft és 3 hónapig érvényes, nem kell hozzá semmi egyesületi és fogási naplós horgászkártyás lenyúlás, csak a területi jegy.

2019. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azta mindent, kb 10ezer forint lenne maximum az egész, egy fél orsót nem kapsz annyiért...

tudjátok mit menjetek ki, szivből remélem, hogy elkapnak a gcibe

2019. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet. Ügyesen kell csinálni.
2020. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!