Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nem tudok úszni a tengerben?...

Nem tudok úszni a tengerben? Érdemes úszásoktatóhoz mennem?

Figyelt kérdés

Tudok úszni,mély vízben is (uszoda mély víze,Hévízi tó úszógumi nélkül is,Balatonba is stb)

Viszont

Most először voltam tengernél (Opatija) igaz nem volt nagyon jó idő se mégis bementem,de nem mertem még elkezdeni se úszni mert kisebb hullámok voltak,és attól féltem hogy úgy besodor a pi...be hogy az életbe nem jövök ki.


Ugye uszoda,tó stb nincsenek hullámok ,én irányítom az úszást,nem a hullámok engem.


Csak idáig mindenkitől azt hallottam hogy a tengerben sokkal könnyebb az úszás. Csak nekem tűnik nehéznek?

Csak olyan rossz mert tényleg szép a tengerparti látvány de ezért így kár lemennem úgy érzem.Esetleg érdemes úszásoktatóhoz mennem, aki erre megtanít,hogy a hullámokkal hogy birkózzak meg?



Válaszokat köszönöm.


2019. júl. 14. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:

te nem úszni nem tudsz, hanem beszartál az új élménytől.

ússz először a szélén, aztán úgy menj egyre beljebb.

ja és az Adria nem arról híres, hogy csak úgy beszívja a gyanútlan nyaralókat, úgyhogy nyugi.

2019. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!